מה זה דוגיסיטר?

יש דוגיסיטר בבית? אני רגוע

download (1)

אז מה זה דוגיסיטר בעצם?

ממש כמו שבייבי-סיטר דואגת לטיפול כולל עבור הילד – כך הדוגיסיטר צריך לדאוג לטיפול מקיף עבור הכלב. יש אירוע ספציפי שבגללו תעדרו מהבית? עובדים עד מאוחר? מתקשים להוציא את הכלב פעמיים ביום? כנראה שזה הפתרון הטוב בשבילכם.

לעומת פנסיון כלבים בו אתם נדרשים להוציא את הכלב מהבית, דוגיסיטר מאפשר לכם להשאיר אותו בבית, באזור הנוחות שלו. כך יורד לכם החשש כיצד הכלב יתאקלם במקום חדש עם כלבים חדשים.

תקבעו מראש מול הדוגיסיטר, מהי רשימת המטלות שתרצו שיעשה ובדקו שאכן יש לו ניסיון בכולם.

2 טובים מן האחד. דוגיסיטר.

download

לגזור ולשמור: 3 טיפים חשובים

פגישת היכרות: בה אתם, הכלב, והדוגיסיטר נוכחים: כדי שהכלב יכיר את מי שהולך לטייל איתו, כשאתם נוכחים במקום. הכלב יבין שהאדם החדש הוא חבר ולא אויב. מבחינתו באותו הרגע, האדם החדש "אושר ע"י הלהקה" ואפשר לצאת איתו לסיבוב רגלי.

בקשו מהדוגיסיטר לטייל במקום שמוכר לכלב: קחו בחשבון שהכלב עדיין מטייל עם אדם חדש וסביר להניח שהוא מרגיש פחות בנוח. עדיף לא לאתגר אותו במסלולים עם ריחות חדשים. בנוסף אתם יכולים לבקש מהדוגיסיטר לקחת לכלב צעצוע מוכר מהבית, זה יעזור לו להרגיש בנוח.

רק באהבה: יש דוגיסיטרים שחושבים שהעבודה מסתיימת בלשים לכלב אוכל ולעשות לו סיבוב קקי-פיפי. אנו כמובן לא ממליצים עליהם. חשוב להבין מהדוגיסיטר איך הוא נוהג להעניק אהבה לכלבים. כמה שזה נשמע קיצ'י, זה לא פחות חשוב מהאוכל והטיול – במיוחד כשאתם לא בסביבה.

מחכה לדוגיסיטר?

HomeAloneDog

לסיכום

אחרי שבדקתם שהדוגיסיטר עונה על הדרישות, כדאי לברר מהי רמת הניסיון שלו.

זה אמנם לא נתון חובה, לכן לא הכללנו אותו ב-3 הטיפים, אך זה בהחלט יכול לעזור לכם להבין אם מדובר באדם עם בטחון שכבר מכיר את העסק, ולא חושש לשמור על כלבים בבתים זרים.

במידה ואין לו את הניסיון הדרוש, אנו ממליצים לכם לשהות איתו יחד עם הכלב לפחות 10 דק' בבית, לפני שאתם משאירים אותם לבד.

יש לכם שאלה נוספת בנושא חיות מחמד? מוזמנים לשלוח לנו מיל ונשתדל לענות בהקדם