קצת עלינו

פטנגו - מי אנחנו ?

פנסיונים, דוגווקר, דוגיסיטר ועוד הרבה שירותים נבחרים לחיית מחמד שלכם!

בכל פעם אותה הבעיה! אנחנו מתכננים לצאת לחופשה אבל לא בטוחים לאיזה פנסיון כלבים לקחת את האצ'י, הכנעני הענק שלנו. רוצים לספר אותו – אבל לא בטוחים איזה ספר יוציא אותו בלי טראומות. רוצים לצאת יום שלם מהבית - אבל לא בטוחים כמה ניסיון יש לדוגיווקר בשכונה.

ומה יש ברשת? פנסיונים שכבר נסגרו, אתרים מכורים, ופרופילים ברשתות חברתיות שאין לדעת מה רמת המקצועיות שלהם. בקיצור: קשה לדעת מתי היקר לנו מכל – נמצא בידיים טובות!

לכן הקמנו את פטנגו, אתר שמטרתו לרכז את כל נותני השירותים הקשורים לחיות מחמד בישראל. כל כרטיס שייפתח באתר יכיל תשובות לשאלות חשובות שבעל העסק עונה עליהן, כדי לעזור לנו להכיר אותו ולהחליט אם מתאים לנו. בנוסף יש ביקורות גולשים שנבדקות אחת-אחת על ידנו. רק ביקורות אמינות מפורסמות באתר.

תמונה לא נמצאה

משהו חדש מתחיל

פטנגו הוקמה מתוך צורך ורצון לדאוג לחיות המחמד שלנו. הכרטיסים שלנו נבחרו בקפידה ועוברים בקרת איכות.

תמונה לא נמצאה

מקום אחד שמשרת את כולם

גרים באילת? במושב בצפון? בפטנגו תוכלו לפתוח כרטיס לפי מיקום, ואנשים ימצאו אתכם לפי האזור והשירות אותו אתם מספקים. קל, פשוט, והכי חושב אמין! אז תהיו נחמדים 🙂

תמונה לא נמצאה

מי מאחורי פטנגו? (לחצו על התמונה)
צוות פטנגו

ברק בן חמו

מנהל האתר. מומחה בפרסום ברשתות החברתיות. בעברו, מנהל דפי פייסבוק ב'ישראל היום' ו-'NRG'. תחומי האחריות: ניהול דף הפייסבוק של פטנגו, כתיבת תכנים ופרסום ממומן בפייסבוק ללקוחות פטנגו. 

טל רודובסקי

סגן מנהל האתר. מומחה קידום ממומן בגוגל AD, קידום SEO וניהולי תיקי לקוחות. בעברו, ניהול גוגל AD לחברת אופנה, חברות מוזיקה ועוד. תחומי אחריות: ניהול קמפיינים בגוגל AD ללקוחות פטנגו ותמיכה טכנית.

צרו קשר

כתובת

רמת גן, קלאוזנר

שעות מענה

ראשון עד חמישי
08:00-20:00

טלפון

054-764-9630 / 052-477-8795

אימייל

info@petngo.co.il